Kuidas liikumiseks rohkem aega leida?

Sünnitusjärgsel taastumisel või üldiselt liikumisharjumuste muutmisel on üks tihti ettetulevaid teemasid see, kuidas rohkem liikumiseks aega leida.

Siin on sulle mõned praktilised soovitused:

  1. Esmalt küsi endalt MIKS? Mis põhjustel on sinu jaoks see trenn, üldiselt rohkem liikuda või spetsiifiliselt rohkem liikuda oluline? Kui sa tead, miks, on oluliselt lihtsam leida seda, MIDA ja KUIDAS päeva jooksul teha saad.
  2. Esimese asjana hommikul – pane eelmisel õhtul riided meeldetuleks silmaulatusse, ärka veidi varem ja tee oma harjutused siis ära. Parem kui äratuse paned äratuskellaga, et telefon esimese asjana su tähelepanu ei püüaks.
  3. Valmista koht ette – tee omale väike nurgake, kus sul on hea oma trenni/harjutusi teha. Saad selle eelmisel õhtul ette valmistada ja nii ei pea sa hommikul kohe koristama hakkama.
  4. Kasuta kõiki võimalusi liikumiseks – mänguväljakud, pargid, kükid hambapesu ajal või alumisest kapist nõude võtmiseks. Mis on need harjutused, mida sa saad oma igapäevaellu integreerida?
  5. Liigu päeva jooksul pidevalt – kasuta treppe, pargi kaugemale, pane liikumist võimaldavad riided selga ja lihtsalt vali liikumine.
  6. Leia liikumise “sõber” – keegi, kellega on hea eesmärke arutada ja kellele aru andmine sind motiveerib.
  7. Kasuta personaaltreeneri abi – nii on sul igal juhul trenni tegemiseks aeg reserveeritud ja sellest ei ole liiga lihtne loobuda.

Mida sa siia nimekirja lisada tahaksid?